Zaznacz stronę
Część A bliźniaka przy ul. Szymonowica w Krakowie

Inwestorom bardzo zależało, aby każdy mieszkaniec czuł się swobodnie i bezpiecznie w swoim domu. Dlatego wnętrze utrzymane jest w jasnej, prostej, a zarazem domowej stylistyce z dodatkiem subtelnych, florystycznych wzorów.

Beże, jasne szarości, brązy, tapety, miodowy dąb i tkaniny obiciowe w ciepłych tonacjach nadają przytulny i harmonijny charakter. Zastosowanie kamienia i spieków kwarcowych, jako okładziny ściany i kominka, sprawiło, że wnętrze nabrało odpowiedniego sznytu.

Centralnym punktem strefy dziennej jest kominek – jako symbol ogniska domowego, wokół którego została zbudowana kompozycja parteru. Przestronny salon płynnie łączy się z tarasem i ogrodem, a żółte i zielone dodatki nadają całości świeży wyraz.

W części nocnej bardziej stonowane, lekko buduarowe rozwiązania, tapety, plusze, głębokie fiolety, skomponowane w sposób klasyczny i uporządkowany. Pokoje dzieci zostały zaprojektowane pod kątem ich indywidualnych i specjalnych potrzeby. W części podziemnej znajduje się domowe spa..

W budynku została zainstalowana rekuperacja, ogrzewanie podłogowe wraz z grzejnikami kanałowymi, zbiorniki odzyskujące wodę deszczową oraz instalacja alarmowa.