Zaznacz stronę
Bliźniak przy Szymonowica

Wnętrze domu utrzymane w prostym i eleganckim klimacie z kontrastowymi akcentami. Grafity, szarości, błyszczące faktury, zabawa teksturami, beton, drewno, gres, chrom zostały przełamane intensywną kolorystyką dodatków.

Inwestorom zależało na niebanalnych rozwiązaniach i zestawieniach materiałowo – kolorystycznych. Szukali również nietypowych rozwiązań, inspiracji i nowinek technologicznych. Mieli bardzo jasno określony klimat pomieszczeń i ich funkcję.

Dlatego strefa dzienna, znajdująca się na parterze, w subtelny sposób dodaje energii, nastraja do działania. Natomiast strefa nocna, znajdująca się na piętrze, została skomponowana w sposób nastrojowy, bardziej stonowany. Pokoje dzieciaków zostały zaprojektowane z myślą o ich rozwoju, pasjach i zainteresowaniach. W części podziemnej domu znajduje się klimatyczna strefa spa sprzyjająca relaksowi po ciężkim, pracowitym dniu.

Wszystko po to, aby wspierać mieszkańców domu w ich codziennym życiu, odpoczynku i rozwoju. W budynku została zainstalowana rekuperacja, zbiorniki odzyskujące wodę deszczową oraz instalacja alarmowa.