Zaznacz stronę
Apartament Linnet Point

Plany Inwestora obejmują cały zespół apartamentów “Linnet Point” przeznaczonych pod krótkoterminowy najem, które charakteryzują się świetną – centralną lokalizacją, pięknym widokiem, wysoką jakością wykończeń i materiałów oraz szeregiem udogodnień funkcjonalnych i technologicznych. Apartament na Kazimierzu jest pierwszym zrealizowanym i w pełni wyposażonym lokalem.

lokalizacja: Wawrzyńca, Kraków
zakres: projekt wnętrz
inwestor: apartamenty Linnet Point
realizacja: 2018
powierzchnia: 45 m2

Kompozycja estetyczna bazuje na klasycznych zestawieniach beży, szarości, olejowanego dębu w miodowym odcieniu i czarnych dodatków. Część dzienna, z otwartą kuchnią i balkonem, posiada przepiękny widok na Wisłę, kładkę Bernatkę i Podgórze.

Dzięki układu kuchni w formie “C”, zyskaliśmy wygodne miejsce do spożywania posiłków, które jednocześnie wydziela kuchnię od salonu. Odporna na zabrudzenia i działania mechaniczne, winylowa tapeta, położona na najbardziej wyeksponowanej ścianie, akcentuje i tworzy formalną klamrę dla strefy dziennej.

Dzieki zmianom w układzie ścian, w sypialni wydzieliliśmy miejsce na pojemną szafę, w której mieszczą się półki, wieszaki, stojaki na walizki i sejf. Jasne kolory ścian i wyposażenia oraz zasłona na całej szerokości pomieszczenia optycznie je powiększają. Akcentami całej kompozycji są czarne lampki, kolorowe poduchy i duże lustro w czarnej ramie.

Łazienka skomponowana na bazie szarości i bieli z drewnianymi dodatkami. Lustro w dużej, drewnianej ramie powiększa i kadruje pomieszczenie, a sama rama – zabezpieczona przed wilgocią, jest półką na kosmetyki. Ściana z prysznicem została zaakcentowana ciemną, bazaltową płytką, do której został dobrany ręcznikowiec. Chromowane dodatki dodają całosci sznytu i ekskluzywności. W łazience wydzieliliśmy pojemną szafę – rodzaj schowka na sprzęt porządkowy, środki czystości, pralkę i pościel na zmianę.

Całe mieszkanie posiada klimatyzację z opcją oczyszczania powietrza, ogrzewanie podłogowe wraz z grzejnikami kanałowymi, instalację alarmową, czujki dymu oraz system zdalnego zawiadywania mieszkaniem.